Czwartaa - Forum

Forum klasy IVa - LO Kolbuszowa (1984-1988)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-18 13:48:43

sojowy

Administrator

Skąd: Kolbuszowa
Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 14
Punktów :   

Wypadałoby choć parę słów napisać po zarejestrowaniu

Ludzie, jak już sie rejestrujecie to napiszcie choć parę słów: Co słychać , czy podoba się wam pomysł z tym forum.
Jeśli to ma tak ślamazarnie się bujać to może nie ma to sensu. Tu nie ma sie co, nie wiem, krepować. To forum jest tylko nasze. Po zarejestrowaniu  się wszystkich zamknę możliwość rejestracji i będziemy tylko my. Jeszcze raz zapraszam do dyskusji , plotkowania, pitolenia itp.
Niech to forum żyje, bo na razie to nuda że hej.
Pozdr
Wiesiek



Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz!!!.
    Proszę osoby, które sie zarejestrowały o przedstawienie się, bo nie zawsze nick z forum jednoznacznie identyfikuje osobnika. Jako przykład podam użytkownika " dorcia", który dodatkowo ma e-mail rozpoczynający sie od imienia "marta@...."Darujcie, ale nie mam pojęcia o kogo chodzi. Może to jakiś szpieg?!  Wysłałem  maila do tej osoby i jeśli się nie odezwie do końca tygodnia to konto leci w kosmos. Prządek musi być.
    Od tej pory każdy nowy użytkownik musi się nam przedstawić (dlatego właśnie rozpocząłem dla was nowy wątek).  W przeciwnym wypadku będę usuwał konto użytkownika z forum.
Przepraszam za utrudnienia, ale to forum ma być nasze a nie kogokolwiek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.watra.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.martwa-ziemia.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.party-club.pun.pl